Tel.: 32 230-87-98

Kom.: 530311865

biuro@emkaszkolenia.pl


Uprawnienia SEP, kursy gazowe i elektryczne- terminarz szkoleń grupowych.


W trakcie jednego spotkania można uzyskać lub odnowić uprawnienia Eksploatacji lub/i Dozoru w trzech grupach ( do wyboru):
• G1 – uprawnienia elektryczne do 1 kV lub powyżej -uprawnienia SEPowskie, nazywane również kursami elektrycznymi czy kursami sep.
• G2 - uprawnienia energetyczne – nazywane również uprawnieniami palacza CO lub grzewczymi
• G3 – kursy gazowe

Program szkolenia ustalany jest indywidualnie z klientem i dostosowany do grupy uprawnień, o które będą wnioskować uczestnicy szkoleń. Na kilka dni przed spotkaniem. Zamawiający wypełnia preankietę, dzięki której prowadzący wykłady może dostosować zawartość merytoryczną spotkania, do potrzeb uczestników.

Czasz trwania projektu wynosi 1 dzień ( około 5-7 godzin – w zależności od ilości osób).
Bezpośrednio po wykładach prowadzony jest ustny egzamin, po którym uzyskuje się państwowe świadectwo kwalifikacji. Istnieje możliwość przeprowadzenia szkoleń i egzaminów również w sobotę lub niedzielę!

Kursy trwają TYLKO JEDEN DZIEŃ!
Oszczędność czasu!

Nie ma znaczenia czy uczestnik chce zdobyć uprawnienia G1 czy również G2 i G3, cena jest jedna za osobę –
GWARANCJA STAŁEJ CENY!
Oszczędność pieniędzy!


Można uzyskać uprawnienia w jednej, dwóch lub wszystkich grupach!
Kurs i egzamin zakończony jest wydaniem PAŃSTWOWYCH UPRAWNIEŃ, które pozwalają na bezpieczną pracę, zgodną z przepisami obowiązującego prawa.
Podnoszenie kwalifikacji pracowników!

Kursy prowadzone są przez praktyków z wieloletnim doświadczeniem, a zdawalność egzaminów na naszych spotkaniach jest bardzo wysoka! To sprawia, że firmy które raz zaczęły z nami współpracę, kontynuują ja nadal i szkolą u nas swoich pracowników.

Szczegółowa oferta na szkolenia grupowe dostępna pod numerami

32/230 87 98..99, kom. 530 311 865

lub mailowo [javascript protected email address]">[javascript protected email address]

JAK DZIAŁAMY?

Analizujemy

Organizując dla Państwa kurs gazowy, energetyczny czy szkolenia sep precyzujemy zamierzone cele oraz rezultaty. Ustalamy wspólnie liczbę osób, miejsce spotkania, możliwości czasowe i organizacyjne każdego Uczestnika a także firmy.

Planujemy

W tym momencie wspólnie ustalamy czas i miejsce spotkania. Na tym etapie prowadzimy preankietyzację, aby instruktor i egzaminator mogli dokładnie dostosować program i zakres szkolenia do potrzeb Klienta.

Działamy

Realizacja szkolenia. Prowadzimy interaktywne spotkanie, które każdemu uczestnikowi pozwala czuć się swobodnie. Każdy jest ważny i każdy zadaje pytania.

Egzaminujemy

Każdy kurs i szkolenie zakończone jest egzaminem. W zależności od specyfiki uprawnień, o które stara się uczestnik, tak poprowadzony jest ustny test wiedzy.Partnerzy

Uprawnienia SEP - Gdańsk, Gliwice, Katowice, Kraków, Poznań, Rzeszów, Szczecin, Warszawa, Wrocław, Zielona Góra - eMKa Szkolenia

© 2014 KURSY-ELEKTRYCZNE.PL Wszystkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja: Web-Profit S.C.